Boże Narodzenie

Narodzenie Pańskie – 25.12.2017r.

1. „Chwała Bogu na wysokościach, a na ziemi pokój ludziom Jego upodobania.”

Niech pokój betlejemskiej nocy, w którą „Słowo stało się ciałem”, udziela się każdemu z Was, by miłością promieniującą od Bożej Dzieciny, potrafił obdarować każdego człowieka..

1. Niech przejawem takiego przeżywania tych świąt będzie wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek. To piękny polski zwyczaj, niestety, zanikający już w naszych rodzinach i w naszej współczesnej kulturze. Niech polskie katolickie domy w tym czasie rozbrzmiewają kolędą płynącą nie tylko z głośników radiowych i telewizyjnych, ale przede wszystkim z naszych serc.

2. Porządek Mszy Świętych:

Jutro święto św. Szczepana – Msze wg porządku niedzielnego

W środę 27.12   godz. 17:00– święto św. Jana – poświęcenie wina

W czwartek 28.12 godz. 17:00 – święto św. Młodzianków

Za tydzień Święto Świętej Rodziny – Msze wg porządku niedzielnego

1. Zapraszam na stronę parafiaswierzno.pl, gdzie znajduje się m.in. plan kolędy na nadchodzące dni.

2. Serdeczne podziękowania składam za wszystkie ofiary złożone na potrzeby parafii.

3. „Bóg zapłać” za przygotowanie kościoła przed Świętami dla Państwa: ……

Serdeczne podziękowania dla Wszystkich, którzy swoją pracą pomogli w udekorowaniu świątyni na święta – dekoracji choinek, szopki betlejemskiej. Dziękuję Służbie Ołtarza, P. Organiście, P. Kościelnemu.

1. Światło nocy betlejemskiej niech opromienia życie waszych rodzin, a błogosławieństwo Bożej Dzieciny niech towarzyszy wam i waszym bliskim w święta i przez całe życie.