II Niedziela Adwentu

1. Od dzisiejszej, II niedzieli Adwentu (7.12), rozpoczynamy

rekolekcje adwentowe, które prowadzi ks. Wilhelm Hajduk. Nauki rekolekcyjne dzisiaj na wszystkich Mszach św.

W poniedziałek g. 17:00 Kaleń g. 18:00 Świerzno. Wtorek g.17:00 Jatki, g. 18:00 Świerzno. Spowiedź we wtorek od g. 17:30.  Informacje umieszczone są na plakatach i w internecie.

1. Roraty dla dzieci w tym tygodniu: we wtorek g. 18:00, piątek g. 17:00

1. Tradycyjnie, w drugą niedzielę Adwentu, z inicjatywy Konferencji Episkopatu Polski jest obchodzony Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie. Możemy włączyć się w to ważne dzieło, składając ofiary do puszek w ramach zbiórki, która jest prowadzona przed kościołami i kaplicami w całej Polsce. Nasza pomoc dotrze do ludzi żyjących w trudnych warunkach za wschodnią granicą naszego kraju, m.in. w Donbasie, na Ukrainie i na Syberii.

1. W czwartek Msza Święta o godz. 16:00

1. „Bóg zapłać” za ofiary składane na potrzeby parafii oraz za ofiary składane do kopert na remont kościoła

1. Serdecznie podziękowania kieruje do Państwa: …… za przygotowanie kościoła na tę niedzielę, za tydzień proszę o przygotowanie przez Państwo…