Ogłoszenia Duszpasterskie 28.01.2018

IV NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 28.01.2018

1. Eucharystia poza wymiarem ofiarniczym ma również charakter uwielbienia i to ona uczy nas wdzięczności za wszelki dar pochodzący od Boga.

2. W tym tygodniu w środę przypada wspominamy św. Jana Bosko, piątek 2 lutego przeżywamy święto Ofiarowania Pańskiego. Msza Święta w tym dniu o godz. 17:00 Na Mszy św. poświęcenie świec. W sobotę 3 lutego wspomnienie św. Błażeja – patrona chorych na gardło. Obrzęd błogosławieństwa gardła po Mszy św. .

3. Dnia 2 lutego, w Święto Ofiarowania Pańskiego, w całym Kościele obchodzony jest ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCIA KONSEKROWANEGO.

4. W tym tygodniu przypada I czwartekI piątekI sobota miesiąca. w Piątek od 12:00 odwiedziny chorych

5. Wszystkim obchodzącym swoje uroczystości osobiste i rodzinne pragnę złożyć życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej i wszelkiej pomyślności.

6. „Bóg zapłać” za ofiary składane na potrzeby naszej parafii.

7. Serdecznie podziękowania kieruje do Państwa: …… za przygotowanie kościoła na tę niedzielę, za tydzień proszę o przygotowanie przez Państwo…