I Niedziela Adwentu 2019

Ogłoszenia Duszpasterskie I Niedziela Adwentu 2019r.

Dziś rozpoczynamy nowy rok liturgiczny i duszpasterski. Przeżyjemy go pod hasłem: WIELKA TAJEMNICA WIARY – abyśmy coraz bardziej świadomie uczestniczyli w tajemnicy Wieczernika.

1. W rozpoczynającym się dzisiaj okresie Adwentu, zapraszam na RORATY – codziennie od wtorku do soboty na godz. 17:00, w poniedziałki godz. 6:00. Dzieci zapraszam we wtorki i w piątki o godz. 17:00.
  2. W rozpoczynającym się tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca
  3. Od dzisiaj nasz parafialny zespół „Caritas”, rozprowadza świece w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom,
  4. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby parafii.
  5. Serdeczne podziękowania składam Państwu: …… za przygotowanie świątyni na dzisiejszą niedzielę, za tydzień proszę o przygotowanie przez Państwo: …
  6. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom, którzy w nadchodzącym czasie przeżywać będą soje uroczystości składamy nasze najlepsze życzenia: obfitości darów Ducha św. na każdy dzień życia.