III Niedziela Wielkiego Postu

Połowa okresu WIELKIEGO POSTU.Mamy jeszcze trochę czasu, by na nowo rozpalić w sobie gorliwość o własne zbawienie. Powinniśmy dobrze wykorzystać ten czas na modlitwie i korzystając z sakramentu pokuty. Nie zostawiajmy tego na ostatnie dni.

2. – W okresie Wielkiego Postu zapraszam w piątki na DROGĘ KRZYŻOWĄ o godz. 16:30 dla dzieci, po Mszy Świętej, która jest o godz. 17:oo Droga Krzyżowa dla dorosłych

3. – GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15:00.

4. – W poniedziałek przeżywamy uroczystość Zwiastowania Pańskiego, jest to Dzień Świętości Życia.
– na Mszy św. o godz. 17:00 będzie można dokonać Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

5 – Wszystkim Solenizantom i Jubilatom składam najserdeczniejsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, zdrowia i opieki Matki Bożej.