IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Dzisiaj, w czwartą niedzielę Wielkiego Postu,

 Pan Jezus objawia nam, że Jego przyjście na świat jest wyrazem miłości Ojca do nas, a Jego wywyższenie na krzyżu stanie się dla nas źródłem zbawienia. Mimo że zbliża się już czas pasji Chrystusa, radujemy się, że zbliża się dla nas czas odkupienia.

2. W Wielkim Poście gromadzimy się na nabożeństwach pasyjnych: droga krzyżowa w piątek o godz. 17:30, a gorzkie żale w niedzielę o godz. 15:00.

3. We wtorek, 13 marca przypadnie 5. rocznica wyboru papieża Franciszka. Otoczmy w tym dniu Ojca Świętego i wszystkie jego dzieła naszymi serdecznymi modlitwami.

4. Zapraszam na rekolekcje wielkopostne, które rozpoczną się jutro i potrwają do środy włącznie. W poniedziałek o godz 17.oo Jatki O godz 18.oo Świerzno. We wtorek o godz 17.oo Kalen i o 18.oo Świerzno. W środę o godz. 18.oo Świerzno. W każdy dzień rekolekcji okazja do spowiedzi.

5.Bog zapłać za przygotowanie kościoła na tą niedzielę.

6.podziekowanie za wszelkie ofiary na potrzeby naszej parafii.

Proboszcz
Ks. Rafał