II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU– 25.02.2018

1. W drugą niedzielę Wielkiego Postu Kościół

2.  ukazuje nam Pana Jezusa, który podczas przemienienia na górze Tabor objawia uczniom swoją chwałę. Bóg Ojciec, wskazując na Jezusa, mówi: „To jest mój Syn umiłowany, Jego słuchajcie”.

3. Dzisiaj zbiórka do puszek przed kościołem na dzieło pomocy Ad Gentes.

4. Trwajmy w wielkopostnych dobrych postanowieniach, a szczególnie starajmy się rozważać mękę Pańską podczas wspólnej modlitwy. Droga Krzyżowa w piątki po Mszy Świętej, a Gorzkie Żale w niedziele o godz. 15:00. Przypominam, że za pobożny udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.

5. W czwartek, 1 marca przypada Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Pamiętajmy w modlitwie o naszych niezłomnych bohaterach.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

7. „Bóg zapłać” za ofiary składane na potrzeby naszej parafii

8. Serdecznie podziękowania kieruje do Państwa: …… za przygotowanie kościoła na tę niedzielę, za tydzień proszę o przygotowanie przez Państwo…

Ks. Rafał Stęszewski